Dojście do Betlejemki   [OPIS i MAPKA]
 
 

Formularz – LKT

Formularz zgłoszeniowy na Letni Kurs Taternicki

Przeczytaj  zanim zaczniesz wypełniać swój formularz !

Przesłanie do COS-PZA niniejszego formularza jest jednocześnie potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją:

oraz stanowi potwierdzenie świadomości ryzyka związanego z aktywnością w terenie wysokogórskim*) i dobrowolności przyjęcia na siebie skutków w postaci uszczerbku na zdrowiu lub utraty życia.
Skuteczne wysłanie formularza zgłoszeniowego zostanie automatycznie pokwitowane przez serwer e-mailem (na adres podany w zgłoszeniu).
Koordynator Szkoleń COS-PZA osobiście skontaktuje się wkrótce e-mailem w celu potwierdzenia miejsca ma kursie.
Jeśli będzie możliwość przyjęcia na kurs, zostanie podany numer rachunku bankowego oraz kwota niezbędnego zadatku.

Uwaga! WAŻNE !!!

 • Każdy z zainteresowanych uczestnictwem w kursie ma wysłać ODDZIELNIE swoje osobiste zgłoszenie na odrębnym formularzu!
 • Zgłoszenie na kurs musi zostać uwiarygodnione wpłatą zadatku – szczegóły znajdziesz w osobnym mailu od Koordynatora Szkoleń COS-PZA Betlejemka. Masz na to max. 3 dni od daty otrzymania pozytywnej odpowiedzi z Betlejemki. Przez ten czas miejsce będzie WSTĘPNIE zarezerwowane dla Ciebie na podstawie samego zgłoszenia. Po upływie tego czasu, jeśli nie wpłynie zadatek, nie będzie z naszej strony gwarancji, że wolne miejsce nadal czeka na Ciebie.
 • W razie rezygnacji z uczestnictwa zadatek NIE jest zwracany – zgodnie z jego definicją prawną (art. 394 kc) – ani nie może podlegać przeniesieniu na poczet innych zobowiązań.
 • ZANIM WYSLESZ zgłoszenie na kurs, uważnie zapoznaj się:

  • ze wszystkimi treściami strony www odnozącej się do tego kursu (wraz z odnośnikami),
  • z bieżącymi zarządzeniami (np. sanitarnymi) publikowanymi na stronie głównej naszej witryny.

  Jeśli potrzebujesz FAKTURĘ – koniecznie zgłoś to TERAZ w TYM FORMULARZU!


  *
  *
  *
  *
  *

  *  świadectwa ukończenia (zaliczenia) podstawowego kursu wspinaczki skalnej        zgodnego z programem i wymogami PZAkwalifikacji opisanych programem PZA dla podstawowego kursu wspinaczki skalnej

  Gdzie, z kim i kiedy odbyty kurs wspinaczki skalnej:
  (szkoła, miejsce)    *
  (instruktor ws.sk.)  *
  (data ukończenia)  *

  Odbyty letni kurs turystyki TAKNIE *

  Inne odbyte szkolenia (jakie i kiedy): *
  Nazwiska instruktorów (j.w.) *  - program kursu oraz warunki uczestnictwa- regulamin kursów PZA i regulamin obiektu Betlejemka- ryzyko wynikające z aktywności w terenie górskim- skutki prawne i finansowe złożonych tutaj oświadczeń

  *

  Pytania, uwagi i wnioski:

  Dane do faktury VAT:


  Przesłanie niniejszego formularza jest tożsame z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Polski Związek Alpinizmu w celach służących realizacji zadań szkoleniowych (przeczytaj: Informacja o RODO  ).


  ______
  *) pola obowiązkowe

  Uwaga: WYJAŚNIEŃ dotyczących KURSÓW udziela wyłacznie Koordynator Szkoleń COS-PZA mailowo lub telefonicznie w godzinach 10:00-18:00  tel. +48 575 080 005, (GSM + WhatsApp)