Kursy letnie organizowane przez COS-PZA Betlejemka.

Na stronie internetowej Betlejemki jest opublikowany harmonogram kursów organizowanych w sezonie letnim 2021.

PZA proponuje następujące stawki wynagrodzeń na poszczególnych kursach:

KTL    (taternicki)    7500 / 10 dni zajęć terenowych (14 dni na realizację)

KWS    (skałkowy)    3400 / 6 dni

KZTTG   (turystyczny)    2700 / 4 dni

Wymienione stawki wynagrodzeń są wyrażone w kwotach brutto (przed rozliczeniem PIT).

Akceptowane formy rozliczenia pracy: faktura VAT, faktura dla firm zwolnionych z obowiązku płacenia VATu lub rachunek do Umowy Zlecenie.

COS Betlejemka zapewnia w ramach wynagrodzenia noclegi oraz komplet sprzętu szkoleniowego. Przewidujemy też - w miarę możliwości - pomoc w transporcie osobistego wyposażenia instruktorów biorących udział w kursach organizowanych przez Betlejemkę.

Wszelkie dodatkowe warunki, konieczne w okresie epidemicznym (COVID-19), podawane będą w osobnych komunikatach. 


Procedura nawiązania współpracy:

  1. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie wskazanego formularza www i skuteczne przesłanie go do COS-PZA jest KONIECZNYM warunkiem nawiązania współpracy. Dopiero w ślad za tym mogą nastąpić kolejne kroki (uwaga: ustalenia ustne, telefoniczne, sms-owe czy mailowe nie są tu wystarczające!).

Przypominamy, że dołączenie do kadry szkoleniowej COS Betlejemka jest związane z koniecznością posiadania:

    - aktualnej licencji instruktorskiej PZA,

    - aktualnej licencji TPN uprawniającej do prowadzenia działalności szkoleniowej na terenie Parku,

    - stopnia Instruktora PZA właściwego dla prowadzenia kursu, którego dotyczy zgłoszenie.

Spełnianie w.w. warunków Instruktor jednoznacznie deklaruje w formularzu zgłoszeniowym. Sytuacje w których deklaracje rozmijałyby się z rzeczywistością nie będą tolerowane.

  1. Zgłoszenie na kurs, po mailowym poświadczeniu przyjęcia przez Koordynatora Szkoleń, ma moc umowy przedwstępnej o świadczenie przez Instruktora usług szkoleniowych na rzecz COS-PZA.
  2. Koordynator Szkoleń drogą pisemną (mailową) przydziela Instruktorowi konkretne kursy w terminach obustronnie uzgodnionych.
      Przydział kursu (turnusu) stanowi zamówienie formalne usługi szkoleniowej. Przydzielenie następuje w momencie, gdy Koordynator dysponuje wystarczającą pewnością sformowania grupy szkoleniowej przewidzianej dla Instruktora.
  3. Przesłane przez COS-PZA zamówienie usługi szkoleniowej wymaga udokumentowanego (mailem) potwierdzenia przyjęcia przez Instruktora - za pomocą formuły: "Potwierdzam przyjęcie zlecenia przeprowadzenia kursu ... (tu podać rodzaj i termin)" lub podobnie jednoznacznej.
  4. Zamówienie ze strony COS-PZA wraz z potwierdzeniem jego przyjęcia przez Instruktora (wykonawcę) tworzy pisemnie udokumentowaną UMOWĘ pomiędzy podmiotami.
      Tak zawarta UMOWA ma być traktowana jako wiążąca, zatem każda rezygnacja ze świadczenia usługi bezwzględnie musi być uzgodniona z Koordynatorem Szkoleń i poparta bardzo poważnymi powodami. W przeciwnym razie niestawienie się do pracy zostanie potraktowane przez PZA jako jednostronne zerwanie umowy, a tym samym będzie skutkować utratą wiarygodności Instruktora jako kontrahenta (konkretne decyzje personalne należą jak zawsze do Zarządu PZA).

Krzysztof Treter, Instr. Alp.

Koordynator Szkoleń COS PZA Betlejemka

Tel. 575080005

e-mail: krzysztof.treter@pza.org.pl