Dojście do Betlejemki   [OPIS i MAPKA]
 
 

Rezerwacje

Przeczytaj przed rezerwacją!

Przed skorzystaniem z systemu rezerwacji zapoznaj się z jego regulaminem oraz obecnym reżimem sanitarnym w COS Betlejemka.

Noclegi ze zniżką będą udzielane członkom klubów zrzeszonych w PZA oraz członkom KW Warszawa*, wyłącznie na podstawie okazania ważnych legitymacji klubowych. Ustne deklaracje, zapewnienia, prośby oraz groźby których celem miałoby być uwiarygodnienie członkostwa w klubie zrzeszonym w PZA nie będą honorowane.

Aby skorzystać ze zniżki na nocleg dla członków klubów zrzeszonych w PZA lub w ramach akcji Junior lub Senior na dole strony w polu KOD RABATOWY należy wpisać odpowiednio KLUBOWICZ, JUNIOR lub SENIOR. W polu Dodatkowe uwagi do rezerwacji należy podać pełną nazwę klubu macierzystego zrzeszonego w PZA. Z akcji Junior mogą korzystać również osoby niepełnoletnie.

Aby dokonać rezerwacji konieczna jest natychmiastowa przedpłata w wysokości 30% wartości rezerwacji. Pozostałą część należy dopłacić najpóźniej na dwa dni przed początkiem pobytu. Przedpłata pobierana w momencie przyjmowania rezerwacji jest bezzwrotnym zadatkiem. Zwrot 50% wpłaconych środków za niewykorzystane noclegi jest możliwy jedynie w przypadku w pełni opłaconej rezerwacji na warunkach określonych w regulaminie.

UWAGA! Jeżeli system nie pokazuje wolnych miejsc np. na dwie kolejne noce sprawdź czy nie ma możliwości rezerwacji miejsc osobno – na pojedyncze noce.

Obecnie indywidualne rezerwacje miejsc przyjmujemy przez system poniżej na tydzień do przodu (licząc od poniedziałku/wtorku).

Kontakt ws. rezerwacji dla instruktorów i grup kursów: rezerwacje@pza.org.pl

W związku z dynamiczną sytuacją związaną z COVID ’19 możesz zostać zobowiązany do wykonania płatnego, szybkiego testu przez wejściem do ośrodka, nawet jeżeli w momencie rezerwacji nie było takiej informacji w komunikacie sanitarnym na stronie głównej.